Την Τρίτη, 28 Μαΐου 2024, ώρα 11.00-13.00, στο Αμφιθέατρο της Βιβλιοθήκης της Φιλοσοφικής Σχολής, θα πραγματοποιηθεί ομιλία από την Σύμβουλο Επιχειρηματικότητας του Γραφείου Διασύνδεσης του ΕΚΠΑ κ. Μαριάνθη Κάτσικα με θέμα «Μετά τις σπουδές ... τι; Δρομολογώντας το μονοπάτι της καριέρας μου και εξερευνώντας την επιχειρηματική μου ικανότητα».
Συνδιοργάνωση:
Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ
Παιδαγωγικό Τμήμα Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ΕΚΠΑ
Τμήμα Φιλολογίας ΕΚΠΑ
Τμήμα Φιλοσοφίας ΕΚΠΑ