ΜΟΥΣΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-2022 ΣΤΟ ΥΠΑΙΘΡΙΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑ

Tuesday 12 Ιουλίου 2022

Στο υπαίθριο αμφιθέατρο της Θεολογικής Σχολής του ΕΚΠΑ φιλοξενήθηκε τη Δευτέρα 11 Ιουλίου 2022 μουσική βραδιά για τη λήξη του ακαδημαϊκού έτους 2021-2022, η οποία διοργανώθηκε από τις Κοσμητείες των Σχολών (Θεολογικής, Φιλοσοφικής, Θετικών Επιστημών) της Πανεπιστημιούπολης σε συνεργασία με τον Πρόεδρο της Εταιρείας Αξιοποίησης και Διαχείρισης της Περιουσίας του ΕΚΠΑ Καθηγητή κ. Νικόλαο Θωμαΐδη.

Το μουσικό πρόγραμμα επιμελήθηκε ο κ. Αλέξανδρος Αρκαδόπουλος και οι συνεργάτες του από το ΠΜΣ του Τμήματος Μουσικών Σπουδών της Φιλοδοφικής Σχολής του ΕΚΠΑ.

Θερμές ευχαριστίες εκφράζονται προς όλους τους συντελέστες και στους συνεργάτες που συνέβαλαν στην υλοποίηση μίας όμορφης πολιτιστικής βραδιάς.

Εκ της Κοσμητείας